Galerie výrobků

Začátkem letošního léta jsme spustili zkušební výrobu. Všechny naše výrobky pro Vás vyrábíme v té nejvyšší kvalitě, proto mají výbornou chuť a také vysokou nutriční hodnotou. Od řady z Vás proto často slýcháme podobnou větu „S tou chutí jsem se vrátil do dětství 😊“. To považujeme za radost pro Vás, a ocenění pro nás.

Našimi výrobky jsou tvarohy, mléko, čerstvé i zajímavě ochucené sýry, jogurty bílé a s příchutí, zakysaná smetana, acidofilní mléko, syrovátka a další. Některé z tekutých nápojů nabízíme v menším i větším balení, a také s příchutěmi. Oblíbenými se stávají také nízkotučná ochucená mléka v půllitrovém balení.

Milým překvapením je velký zájem maminek, kupovat naše výrobky pravidelně dětem. A také radost, s jakou děti pijí chlazené zákysy, acidofilní mléka. I to je pro nás důkazem, že cesta kvalitních výrobků z prvotřídních surovin je cesta, kterou pro Vás chceme jít.

Sortiment mléčných produktů postupně rozšiřujeme o nové výrobky. Všechny začátky jsou těžké, a ty naše nejsou výjimkou, přesto se toho nebojíme a postupujeme po malých krůčcích dopředu. Stále je co upravovat a vylepšovat a věříme, že tuto snahu oceníte, a také si ji v ústech vychutnáte.